Наша команда

zherlitsyna

Юлія Жерліцина

Yuliya Zherlitsyna – авторка і керівниця проекту «Рідна колисанка». Ця людина запалює, залучає і рухає всіх і все. В її словнику немає слів «не можу». От просто немає. Відсутні. Все, що не заборонено законом – можна.  Сама Юлія може все і доводить іншим, що вони теж – можуть. Все. Поза сумнівами!

zmievskaya

Ольга Змієвська

Координатор по укладанню книжки

grebenschikova

Тетяна Гребенщикова

Татьяна Гребенщикова арт-терапевт. Надихає і допомагає випростати крила. Бо ж кожна дитина їх має від народження. Перевірено і доведено. Не раз.

kajola

Оксана Кайола

Оксана Каёла – помічник викладача. Спокійна, врівноважена, надійна. Коли береться до роботи – все починає складатись, як потрібно, і виходити, як годиться.
Чари?

dmytrenko

Юлія Дмитренко

Юлия Дмитренко– координатор проекту по роботі з дітьми з інвалідністю. Активна і конкретна, завзята і позитивна, уважна і впевнена. За дітей можна не хвилюватись, як ними опікується Юлія.

kyrylenko

Оксана Кириленко

Оксана Кириленко - викладачка. Створює настрій. Поруч з нею не можна нудьгувати ані дітям, ані дорослим. Просто не вийде. Жива усмішка, вогник в очах, щира зацікавленість – ось рецепт позитиву, який ви побачите в Оксані!

 

 

Колискова — це душа, яка ходить навшпиньках
Що таке колискова?

Колискова — це душа, яка ходить навшпиньках

Почути її кроки можуть лише ті, хто вміє слухати. Як і сповідь матері над колискою. Коли вгамовуються, стихають людські чвари, коли натруджена (вечірня чи вранішня) земля дихає безгомінням, коли помислам і надіям відкриваються простір і небо, а світ стає милосерднішим, ближчим до серця, — тоді в серці матері народжується пісня, тоді над колискою вона щемно, тремтливо та ніжно виспівує свою незглибинну душу. Тож навчимося слухати материну сповідь. (С) М.Сингаївський