Учасники проекту

Учасники проекту "Рідна колисанка" 2019

Бесалян Арсені

8 років. Активний, відкритий хлопець. З задоволенням бере участь у всіх активностях. Дуже гарно танцює.

Погосян Ангеліна

9 років. Дуже любить танцювати вірменські народні танці. Відвідує танцювальну студію. У музичній школі займається по класу фортепіано. Любить гратися та проводити свій час цікаво. Мріє бути лікарем.

Урсулова Софія

Маленька зірочка своїх батьків. Дуже активна і позитивна. Любить гратися, має багато друзів. І дуже багато подорожує зі своїми батьками.

Олексій Рощін

Любить музику та веселощі. Фанат Монатіка та "Дизель-шоу". Займається в музичній школі, катається на роликах. Будує світи у Майнкрафті. Дуже любить тварин і допомагає бездомним тваринкам знайти сім'ю.

Саченко Олексій

5 років. Любить майструвати з лего, гратися в настільні ігри, великий мамин помічник. Подобається подорожувати, мріє побувати в Парижі. Гарно танцює, співає. Як і всі діти, бешкетує, бігає, грається з друзями, трохи вередує, пізнає світ - живе дитячим життям!

Саченко Настя

11 років. Любить малювати, робити цікаві поробки. Відповідальна, як старша сестра до менших братика та сестрички. Від її легкої руки росте різна рослина. Цікавиться, пізнає, вивчає про Чорнобильську катастрофу та події, пов'язані з нею.

Кириленко Мілана

7 років. Чемпіонка клубу по бойовому самбо. Цілеспрямована, смілива, весела. Любить вишивати і шити іграшки. Найулюбленіший урок - англійська мова, також Мілана хоче вивчити і інші іноземні мови, тому зацікавилась колисанками різних народів світу.

Кириленко Ліля

11 років, займається в музичній школі по класу вокалу, співає і намагається брати участь у всіх писенних конкурсах. Мріє потрапити на "Голос. Діти". Ліля дуже спортивна дівчинка, займається айкідо. Любить малювати,писати вірші,знімати короткометражні відео, створювати вистави. Найулюбленіший вид народної творчрсті - колисанка, кожні чверть року Ліля вчить нову пісню,тому вона і прийшла на проект,щоб дізнатись,як заколисують дітей різних країн світу.

Аня Іванова

7 років. любить малювати і співати, грає на фортепіано. Обожнює подорожувати. Вже відвідала Пргу і Відень, Москву та Санкт-Петербург, Будапешт та більше 40 міст України. Звичайно, така мандрівниця цікавиться культурою різних народів. На заняття потрапила за запрошенням Родолюбие - киевское болгарское общество, та залишилась дуже задоволеною. На наш гала-концерт Аня готує справжній цирковий номер, оскільки цікавиться цирком та відвідує циркову студію.

Катруся Жерліцина

ну, майже 4 роки. Катя любить малювати, танцювати і співати. Вигадує пісні, як то кажуть, "на ходу", і співає-співає-співає))) Багато подорожує з батьками та старшими братом та сестрою.

 

Ковальчук Яна

Щира, відкрита дівчинка з яскравою посмішкою. Любить малювати та дізнаватися нове.

Гайдай Артем

Поліглот, вивчає англійську та німецьку мови. Займається карате. Гарно малює. Любить тварин і допомагає знайти їм дім.

Бондарчук Олеся

11 років, вже 5 років займається фортепіано та професійно плаванням. бере участь в проекті.бо вважає, що цікавиться історією різних країн та їхньою культурою і мистецтвом.

Томашева Катерина

18 років, дуже любить малювати, ходить в артстудію, мріє про виставку своїх картин. Хоче бути графічним дизайнером, а зараз навчається на філолога. Професійно займається параолімпійським плаваннм, кандидат у майстри спорта України. А ще Катруся пише вірші (ви ж пам'ятаєте)).

Саченко Вероніка

4 рочки. Весела, енергійна дитина. Любить танцювати та співати, гарно виходить показувати різних казкових персонажів, передавати їх інтонацію та рухи. Дуже відчуває злих людей.

Сергієнко Костя

Мамин помічних. Любить ходити в кіно, дивитися мультики та грати зі своїми двоюрідними братиками та сестричками.

Лунейко Тарас

Любить гратись іграшками і їх одягати, моделювати з тканини різний одяг. Дуже гостинний, любить приймати гостей і готуватись до їхньої зустрічі. Обожнює дивитись фільми і мультики, ходити на прогулянки до лісу, плавати.

Ласкава Аня

Любить гратися в телефоні в різні ігри. Мріє в майбутньому бути блогером. Любить фотографуватись та позувати.

Манукян Стелла

9 років. Дуже любить малювати у вільний час. Завжди намагається дізнатися про щось нове. Хоче стати дизайнером-художником. Дуже старанна, любить спілкуватися, цілеспрямована та весела.

Шкура Денис

Начається в 6 класі. Любить займатися ліпкою з пластиліну, збирати пазли, грати в компьютерні ігри. Найулюбленіший предмет в школі - математика, інформатика, біологія.

Генін Георгій

Любить малювати та ліпити. Займається графікою, створює комікси-мультфільми. Любить стрибати на батуті. Цікавиться комахами, любить тварин.

Назарчук Назар

9 років. Веселий, енергійний та допитливий хлопчик. Полюбляє грати в шахи, малювати олією та рибалити. Йому подобаються подорожі на велосипедах. З 5 років займається в спортивному клубі плаванням, але мріє стати видатним дегустатором.

Будяк Соломія

Обожнює єдинорогів. Любить малювати та відвідувати танцювальну студію. Кмітлива та допитлива.

Будяк Арій

Старанний учень. Захоплюється технікою та моделюванням з паперу. Терплячий, спортивний, чуйний.

Лавринович Христина

весела, любить малювати та експериментувати. Залюбки ходить в театральну студію. Любить таврин, допомагає вигулювати та годувати. ЇЇ мрія - стати хірургом.

Лавринович Поліна

весела, добра і допитлива. Полюбляє жарти, гарні фільми. Займається в театральній студії. На все дивиться позитивно. Допомагає вдома, а також може посидіти з маленькою племінницею. Любить тварин, в сім'ї 2 собаки та 3 коти.

Ломакіна Анюта

9 років. Весела та активна. Полюбляє жарти, веселі книги та фільми. А ще - веселих позитивних людей. Завжди має свою точку зору, в якій впевнена на 100 відсотків. Вміє виготовляти керамічні іграшки та посу, а також маленькі приємні сюрпризи для близьких та друзів. Обожнює тварин, виховує джунгарського хом'ячка, чорного сибірського кошеня та три великих ахатинських равлика.

Файнгольд Вероніка

7 років. Вероніка дуже любить малювати та співати. Хоче навчитися співати, як справжня артистка. Мріє стати вчителькою.

Женя Дмитренко

23 роки. Любить грати на компьютері, малювати. Відвідує центр реабілітації. Дуже добрий. Любить людей та обійматися.

Єгор Панасюк

13 років. Навчається в школі. любить футбол. Посмішка - його головна зброя. А ще, Єгорка має ДЦП, він пересувається на візку та потребує повної допомоги. Але ж хіба це привід, щоб не бути щасливим? Єгор багато подорожує, має безліч друзів і безмежно любить Всесвіт.

Марічка Луценко

3 рочки. Любить ліпити різні фігурки з пластиліну, малювати, танцювати, гратися пупсиками і співати їм.... звісно, колискові))))

Остап Луценко

6 років. Полюбляє складати лего, займається спортом, співає і складає пісні. А також придумує під них танець і знімає короткометражні фільми про цей процес.

Дмитренко Віра

наймолодша сестричка своїх трьох братів. Веселуха, любить жартувати. Ходить до садочка, але дуже вже хоче до школи, бо любить все робити сама.

Дмитренко Влад

Дуже добрий та хазяйнувитий. Піклується про всю сім'ю. Вміє та любить готувати. Допомагає доглядати брата та сестру. Дуже відповідальний, на нього завжди можна покластися. Як і всі діти, любить грати на компьютері.

bogdan eva

Гонтар Богдан

8 років. Любить вирязати та розфарбовувати, особливо любить водяні розмальовки. Під гарну музику залюбки танцює. У нього чиста, щира посмішка, він мрійливий хлопчик. Мамин помічник. Підмітає підлогу, миє посуд, причому з великим задоволенням. Дуже добрий і позитивний хлопчик. Мріє навчитися їздити на велосипеді.

Коновал Єва

Любить співати, танцювати,малювати, читати. Займається спортом і допомагає дітям Подільський центр соціально-психологічної реабілітації у виступах на конкурсах.

matvey karolina

Трухан Матвій

Позитивний, добрий, ввічливий, помічник, красунчик, любить футбол, займається карате. Пішов у другий клас,мама завжди може на нього розраховувати. Він хороша дитина, і мамі з ним дуже пощастило ))))

Жижко Каролінка

9 років. Дуже любить малювати, бере участь у конкурсах. Знає англійську мову та почала вивчати іспанську та німецьку мови. Займається парною акробатикою, на змаганнях посідає призові місця. Обожнює свою молодшу сестричку та залюбки навчає її всьому новому. У вільний час бавиться зі своїм песиком і грається з хом‘ячком. Її мрія-стати художником або ветеринаром. 

maxim katerina

Макс Войтко

11 років. Любить збирати Lego серії Ninjago , малювати олійними та акриловими фарбами, займається адаптивною фізкультурою, зокрема бігом та великим тенісом. Макс намагається не пропускати дитячі забіги, найулюбленішим у нього є кольоровий забіг, де бігуни обсипають один одного фарбами Холі. Також Макс любить відвідувати кулінарні та творчі майстер-класи.

Тищенко Катерина

9 років. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, як соло виконавиця, так і у складі ансамблю. Учасниця енциклопедії "Талановиті діти України". Представниця модельного агенства "Lola Kids". Учасниця модельних показів. Любить малювання та фігурне катання.

dominika margarita

Кокотун Домініка

11 років. Дуже активна. Займається танцями (hip-hop), таеквондо та співами. Вивчає англійську мову. Має багато досягнень. В майбутньому мріє стати стоматологом. Ще багато чим хотіла б займатись, але нажаль, не вистачає часу.

Лещенко Маргарита

6 років. Маленька вразлива душа, невинне янголятко, щира та наївна, чемна та квітлива. Часом буває сама серйозність і відповідальність! Коли в дитячому садочку їй давали головні ролі, то дуже серйозно до них готувалася, щоб ідеально виступити. А часом - ще та хохотушка і любителька посміятися. Не конфліктна. Більше всього не любить коли люди кричать і підвищують голос, навіть, якщо і не на неї. Мамина помічниця, адже завжди допомагає прикрашати тортики , кекси, мафіни. Полюбляє інтелектуальні ігри, грати в лото, складати пазли, відгадувати загадки. Мріє стати флористом. Дуже любить малювати, якщо є час,то відвідує уроки з малювання. Також займається танцями. Двічі була на подіумі, але сказала, що роль моделі - це не для неї. Завжди погоджується спробувати щось цікаве для себе: майстер-клас з миловаріння, розфарбовування пряників, прикрашання мафінів, петреківський розпис дощечки, плетіння віночків, шиття іграшок. Раніше Маргоша вважала своїм талантом те, що навчилася читати у ранньому віці, а саме: в 3,5 років перші склади, а вже в 3.9 перші слова. Тому в музеях, океонаріумі і т.і місцях завжди читала назви експонатів. Любить плести браслети своїм рідним і друзям. Ще хотіла би займатися вокалом і фортепіано, але у мами немає часу на це її захоплення.

 sofia maria margarita

Войтенко Маргарита

7 років. Дуже весела і комунікабельна дівчинка. Мамина помічниця. Дуже любить малювати і займається в художньому гуртку. Добре співає і танцює. Також ходить на танці та шахи. І ще вона любить ходити до школи, вчити уроки, спілкуватися з друзями.

Мосійчук Софія-Марія

займаеться музикою (вокал, гра на фортепіано), бальними танцями, любить малювати, плавати. Мріє стати співачкою.

david dmytro 

Демчук Давид

11 років. Його коньок - транспорт. Він все знає про машини, автобуси, їхні марки, технічні характеристики. А також створює колекцію автобусів власними руками з паперу. Давид має гарний голос, залюбки співає та декламує.

Воротинцев Дмитро

Дуже любить співати, бере участь у конкурсах . Гарно малює і відмінно, як на свій вік, знає англійську мову. Тато - його перший друг і помічник.

Колискова — це душа, яка ходить навшпиньках
Що таке колискова?

Колискова — це душа, яка ходить навшпиньках

Почути її кроки можуть лише ті, хто вміє слухати. Як і сповідь матері над колискою. Коли вгамовуються, стихають людські чвари, коли натруджена (вечірня чи вранішня) земля дихає безгомінням, коли помислам і надіям відкриваються простір і небо, а світ стає милосерднішим, ближчим до серця, — тоді в серці матері народжується пісня, тоді над колискою вона щемно, тремтливо та ніжно виспівує свою незглибинну душу. Тож навчимося слухати материну сповідь. (С) М.Сингаївський