Виконавиці колисанок

 

 Ніна Матвієнко, народна артистка України, лауреатка Державної премії УРСР ім. Шевченка, Герой України, членкиня Спілки кінематографістів України. Ми всі знаємо, любимо і поважаємо Ніну Митрофанівну. Саме тому для нас є великою честю її участь у проєкті. Щиро вдячні Ніні Митрофанівні.

 
 

Ленара Османова - заслужена артистка України та АР Крим. Українська співачка кримськотатарського походження, актриса мюзиклів, театру та кіно.
Фіналістка Національного відбору "Євробачення", яка має два сольні альбоми та сім сольних програм.
Доцент кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Гастролювала у 35 країнах світу.

 

 

Світлана Плечак - володарка Гран-Прі Міжнародного конкурсу грецької пісні імені Тамари Каци, переможеця та лауреатка Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, членкиня Ліги грецьких творчих діячів "Галатея", активна творча діячка Еллінського братства "ЕнОтіта" (м. Київ)

 

 

 Марина Боярченко. Випускниця Національної музичної академії ім. П.І. Чпйковського, на даний момент займається викладацькою діяльністю. Любить точні науки.

 
 
Надія Аракелян
Батьки привели малечу у музичну школу, і з цього почався її музичний шлях.
Надія співає з 5 років, та активно бере участь у всіх можливих вокальних конкурсах та фестивалях.
3 роки тому переїхала в столицю, щоб отримати вищу музичну освіту.
Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.
Наразі Надія займається викладанням вокалу для дітей та дорослих, також грає у театрі та співає у церковному хорі вірменської церкви.
Надія полюбляє все нове, і все що пов'язане з музикою, та бачить у ній все своє життя)
Виконує пісні найрізнішого напрямку, від народних українських до сучасних та легкого року
Не забуває також про свою національну ідентичність, і чудово виконує вірменські пісні)
"Я живу музикою, люблю дарувати людям пісні ", - говорить Надія.
Співачка бачить своє майбутнє життя в музиці та мріє побудувати успішну музичну кар'єру.
 
 
 

Анастасія Данілова, вивчала болгарську мову та фольклор у Шуменському університеті імені Єп. К.Преславськи. На даний момент вивчає естрадно-джазовий вокал в Київській муніципальній академії музики іменя Р.М.Глієра.
Вже більше 10 років Анастасія цікавиться балканською музикою, є учасницею українсько-болгарського вокально-інструментального ансамблю.
Авторка пісень та віршів. На даний момент займається концертною діяльністю та навчає вокалу дітей.

 

 

 

 

Дюговска Дарина. "Навчаюсь в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. Співаю з шести років, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вже в дитинстві вирішила, що хочу стати артисткою, подорожувати світом та виступати перед великими залами. Тому я вивчаю мови. Мені подобається спілкуватися з людьми їхньою рідною мовою. На даний момент знаю німецьку, англійську та польську мови. Планую вивчити італійську, іспанську та норвежську. Мистецтво повністю мною заволоділо. Я обожнюю театр, кіно, живопис, слухаю більшість музичних жанрів від класики до року."

 

 Лілія Кириленко. Займається в музичній школі по класу вокал, співає і намагається брати участь у всіх писенних конкурсах. Мріє потрапити на "Голос. Діти". Ліля дуже спортивна дівчинка, займається айкідо. Любить малювати,писати вірші,знімати короткометражні відео, створювати вистави. Найулюбленіший вид народної творчості - колисанка.
 

Домініка Єрмак. Маленька зірочка польського ансамблю "Поляни з-над Дніпра"