Виконавиці колисанок

 

 Ніна Матвієнко, народна артистка України, лауреатка Державної премії УРСР ім. Шевченка, Герой України, членкиня Спілки кінематографістів України. Ми всі знаємо, любимо і поважаємо Ніну Митрофанівну. Саме тому для нас є великою честю її участь у проєкті. Щиро вдячні Ніні Митрофанівні.

 
 

Ленара Османова - заслужена артистка України та АР Крим. Українська співачка кримськотатарського походження, актриса мюзиклів, театру та кіно.
Фіналістка Національного відбору "Євробачення", яка має два сольні альбоми та сім сольних програм.
Доцент кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Гастролювала у 35 країнах світу.

Оксана Кудряшова, авторка пісень, тренерка з постановки голосу, керівниця вокально-театральної студії «Нота».

Товариство «Вишеград » було створено етнічними чехами, що проживають на Київщині. Свою назву отримало від села «Вишеград », що знаходиться в Макарівському районі, де з середини 19 століття проживають сім`ї чехів-переселенців. Багато років при товаристві існує вокальний ансамбль «Вишеград », учасниці якого виконують чеські народні пісні, приймають участь в Всеукраїнських фольклорних фестивалях чехів України та краянських фестивалях в Празі. (художній керівник – Ірина Рутькова) Колискову співали: Ольга Гончаренко, Оксана Єрмаченко, Інна Єрмаченко

 

 Георгій Метревелі – чудовий композитор та аранжувальник, викладач фольклору у грузинській діаспорі. Грає аж на 18 інструментах, є експертом з грузинської народної музики, виконує джаз.

Юлія Турабелідзе - українка, закохана в грузина та Грузію. Мати двох дітей - Ніколоза та Нани Турабелідзе. Разом з дітьми відвідує грузинську діаспору, вивчає мову та фольклор, грає на грузинському народному інструменті - пандурі. Його можно почути у колисковій.

Світлана Плечак - володарка Гран-Прі Міжнародного конкурсу грецької пісні імені Тамари Каци, переможеця та лауреатка Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, членкиня Ліги грецьких творчих діячів "Галатея", активна творча діячка Еллінського братства "ЕнОтіта" (м. Київ)

Марина Сніжна, проводить майстер-класи колискового співу для вагітних та матусь маленьких дітей, досліджує вплив колискових на мати й дитину. В роботі з колисковими застосовує сучасні наукові знання та методи, а також свій досвід  наукового працівника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПНУ, де працює в лабораторії психології обдарованості. Авторка післямови для першого збірника “Рідна колисанка” й упорядник другого.

 

 

 Марина Боярченко. Випускниця Національної музичної академії ім. П.І. Чпйковського, на даний момент займається викладацькою діяльністю. Любить точні науки.

 
 
Надія Аракелян
Батьки привели малечу у музичну школу, і з цього почався її музичний шлях.
Надія співає з 5 років, та активно бере участь у всіх можливих вокальних конкурсах та фестивалях.
3 роки тому переїхала в столицю, щоб отримати вищу музичну освіту.
Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.
Наразі Надія займається викладанням вокалу для дітей та дорослих, також грає у театрі та співає у церковному хорі вірменської церкви.
Надія полюбляє все нове, і все що пов'язане з музикою, та бачить у ній все своє життя)
Виконує пісні найрізнішого напрямку, від народних українських до сучасних та легкого року
Не забуває також про свою національну ідентичність, і чудово виконує вірменські пісні)
"Я живу музикою, люблю дарувати людям пісні ", - говорить Надія.
Співачка бачить своє майбутнє життя в музиці та мріє побудувати успішну музичну кар'єру.
 
 
 

Анастасія Данілова, вивчала болгарську мову та фольклор у Шуменському університеті імені Єп. К.Преславськи. На даний момент вивчає естрадно-джазовий вокал в Київській муніципальній академії музики іменя Р.М.Глієра.
Вже більше 10 років Анастасія цікавиться балканською музикою, є учасницею українсько-болгарського вокально-інструментального ансамблю.
Авторка пісень та віршів. На даний момент займається концертною діяльністю та навчає вокалу дітей.

 

Дар'я Топчій. Дуже талановита юна співачка. Учасниця багатьох фестивалів та концертів. Навчається у Києво-Могилянський академії. Спів це її життя, без музики не проходить ні хвилини її життя. Мріє потрапити на «Голос Країни». Створити свій власний гурт, писати власні пісні та музику.

Камол Гафуров - дуже творчий хлопець. Має безліч захоплень, серед яких і спів.

 

Дюговска Дарина. "Навчаюсь в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. Співаю з шести років, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вже в дитинстві вирішила, що хочу стати артисткою, подорожувати світом та виступати перед великими залами. Тому я вивчаю мови. Мені подобається спілкуватися з людьми їхньою рідною мовою. На даний момент знаю німецьку, англійську та польську мови. Планую вивчити італійську, іспанську та норвежську. Мистецтво повністю мною заволоділо. Я обожнюю театр, кіно, живопис, слухаю більшість музичних жанрів від класики до року."

 Лілія Кириленко. Займається в музичній школі по класу вокал, співає і намагається брати участь у всіх писенних конкурсах. Мріє потрапити на "Голос. Діти". Ліля дуже спортивна дівчинка, займається айкідо. Любить малювати,писати вірші,знімати короткометражні відео, створювати вистави. Найулюбленіший вид народної творчості - колисанка.
 

Домініка Єрмак. Маленька зірочка польського ансамблю "Поляни з-над Дніпра"
 
Блажітє Аурєлія - 12 років, учениця Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. М.Лисенка, вихованка вокально-театральної студії «Нота», вихованка вокальної майстерні Ілларії, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
Федопенко Злата професійно займаєтся вокалом з 5 років , переможниця багатьох конкурсів та фестивалів, грає на фортепіано, малює. Дуже весела та енергійна дівчинка. Мріє у наступному році стати участницею Дитячого Евробаченя та «Голосу країни - діти»