Колисанки Анни Огданської (Канада)

Проект Рідна колисанка долає кордони! Адже немає кордонів у маминої любові, яку вона несе через колискові до своєї дитинки)

З нами зв'язалася Anna Ogdanska з далекої Канади, яка має українське коріння. Ось що Анна пише про себе:
"Мене звуть Анна Середа, мені 33 роки. Я народилася в селі Оборотнівка Сватівського району Луганської області. Закінчила Оборотнівську середню школу, а потім Харківський політехнічний інститут «Національний технічний університет».
Після цього шість років працювала в страховій компанії «ТАС» в місті Києві.
У 2014 році вийшла заміж і переїхала в Канаду, провінція Саскачеван, де і проживаємо дотепер з чоловіком і донькою.
Вважаю, що мова - духовне надбання кожної нації. Берегти і передати її у спадок - обов’язок кожного, хто має любов до своєї Вітчизни, до свого роду.
Моя 3-річна донечка Емілія є моєю нахтненницею і великою шанувальницею книжок. Тож я стала писати вірші, а згодом і казки. Вони друкуються у періодичних виданнях України і Канади: «Золоте левеня» (Україна), «Малюк котя» (Україна), «Карамельки» (Україна), «Пізнайко» (Україна), «Палітра педагога» (Україна), «Вечірня казка» (Україна),
«Розумники» (Канада), «Разом» (Канада), «Вісник» (видання Українського конгресу в провінції Саскачеван).
Таким чином прагну своїми віршиками і добрими казочками розвивати дитячу уяву, створювати різні художні образи, наповнювати свої твори цікавими сюжетами. Адже мова починається з дитинства - з маминої колискової, першої казочки і першого віршика.
Маю дві великі мрії - видати власну збірку творів для діток діаспори, а також створити періодичне видання у Канаді для найменшеньких діточок."

Колискові Віри Правоторової (Рівне)

Ми безмежно раді тому, що до проекту Рідна колисанка доєднується все більше пречудових людей.

Сьогодні хочемо познайомити вас з Віра Правоторова, з Рівного.

Віра - членкиня НСПУ, лауреатка премії імені Наталі Забіли та переможеця Міжнародного "Корнійчуковського конкурсу" (Перша премія).

Ми щиро вдячні Вірі за те, що вона дозволила поділитися її колисковими на сторінці нашого проекту. Запрошуємо і вас)